+09 0530 117 30 40 kinatahti@gmail.com

Sepet

Gizililik İlkeleri

Kinatahti.org, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Kinatahti.org, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Kinatahti.org müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Kinatahti.org iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Örneğin Google Analytic ve Search Console istatistiklerinde kişiye özel olmaksızın toplam ziyaret sayısı, oturum süresi, şehir bilgisi gibi detaylar.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Kinatahti.org veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Kinatahti.org ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Herhangi bir sorunuz olursa bize kinatahti@gmail.com yazabilir veya diğer iletişim kanallarıını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonDestek Hattı